Веселі офісні свята без подарунків не бувають

0
492

Робота в офісі відбирає багато енергії, якщо колектив не вміє правильно відпочивати. Тематичні свята та ювілеї завжди проводяться гучно в великій компанії, а якщо вони проводяться ще й з подарунками, то таке свято цікаве вдвоє. Кожен замислюється над вибором подарунку, тому варто пам’ятати, що в офісі дарують тільки ділові подарунки, які не порушують субординацію та відносини між людьми, які пліч опліч віршують сумісно багато завдань.

Обираючи подарунки співробітникам важливо враховувати багато нюансів і перш за все:

— Захоплення колеги;

— Невелику суму подарунку, щоб не засмучувати колегу;

— Дорогий подарунок шефові може бути розцінене як хабар або підлабузництво.

Підбираємо подарунки правильно

Різноманіття інтернет-магазину Gift Ideas пропонує найцікавіші пропозиції щодо дарунків. Тут можна знайти:

— речі ретро-стилю, наприклад попільнички;

— речі старовини та хенд мейд;

— кам’яні кульки для віскі;

— антивірусні бокси та набори чаїв.

Весь асортимент каталогу має приємні ціни і не поставить в неприємне становище того, кому подарунок пропонується. Дорогі подарунки можна дарувати лише в деяких випадках, а саме коли людина святкує ювілей або звільнюється на пенсію тощо. Якщо в колективі дружні стосунки, то до подарунок можна підібрати з гумором. Наприклад бухгалтеру завжди можна подарувати великий гаманець, вічний календар або «ваги для золота». Для начальника в якості подарунку може стати у нагоді булава гетьмана. Для колеги, який подорожує, можна дарувати модель земляної кулі, зробленої в ретро стилі. Одним з найкращих подарунків може стати книга в шкіряному перетину. Оригінальні блокноти в дерев’яному перетину стануть у нагоді кожному колезі. Жінки люблять цукерки й квіти, але з різноманітністю вибору товару на сторінках каталогу, можна зробити більш пам’ятний подарунок.

Головне в стосунках колег не подарунок, а увага. Хоча подарунки від Gift Ideas подарують тому, кому вони направлені ще й теплі спогади про гарно проведений час.

Замовити подарунок на сайті не складе великих проблем. Достатньо відібрати необхідний товар і оплатити його. Для того щоб подарунок надійшов у вказаний строк, важливо заздалегідь потурбуватися про замовлення. Всі питання, які можуть виникнути у покупців також можна вирішити по телефонам.

Замовлення товару можна робити не виходячи із офісу. Його доставляння не займе багато часу. Навіть те, що головний офіс знаходиться у м.Ужгород, не заважає отримувати подарунки на другому кінці країни. Кожна заява буде оформлена швидко й доставлена також.