Як вибрати вишиванку для дівчинки та на що звертати увагу

0
403

Дбайливих батьків, які хочуть, щоб дитина одягалась красиво, обов’язково зацікавлять вишиванки для дівчаток та хлопчиків, а також захисна маска з вишивкою для своїх чад.Діти, які люблять привернути увагу, охоче хизуються в цьому модному одягу. А для батьків це відмінне рішення, у що одягнути дитину. Звичайно, в урочистій обстановці доречні яскраві варіанти малюнка. А якщо вишиванка, це частина повсякденної форми, то можна купити вишиванки для дівчинки та для хлопчика з більш стриманими візерунками.

Вибір візерунка

Вибрати вишитий одяг не так просто як здається, так вишиванки для дівчаток мають найрізноманітніші візерунки, та не факт, що вони несуть в собі відповідне значення. Адже відомо, що візерунки мають певний сенс, через що вишиванка може стати оберегом, а не просто ошатною річчю.

Зазвичай використовуються природні орнаменти. Так, наприклад, калина означає продовження роду. Дівчатка – майбутні матері, тому, якщо хочете, щоб народилися міцні та здорові онуки, віддавайте перевагу сорочці та сукням, на яких вишита ця рослина. Виглядає такий узор гарно, тому в плані естетики не прогадаєте.

На дівочих вишиванках також часто зустрічаються лілії, маки, ромашки. Там же можуть бути геометричні візерунки, які можна знайти і на такому же одязі для хлопчиків. Перш ніж зробити покупку, поцікавтеся, що означає той чи інший візерунок.

Які бувають вишиванки для дівчаток

Це може бути не просто сорочка або блузка, але і туніка, спідниця або плаття. Вишивка розташовується як на грудях, так і на рукавах. Поєднувати такий одяг можна з найрізноманітніших низом або верхом. Підходять вишиті сорочки та туніки під джинси, спідниці, брюки, шорти, легінси. Поєднувати вишитий одяг рекомендується таким чином, щоб кольори поєднувалися один з одним.

Вишиванку можна надіти з будь-якого приводу:

• на прогулянку;

• в гості до родичів та друзів;

• на урочисту зустріч.

Цей одяг вважається універсальним.

Якість матеріалу

Якість тканини має одне з вирішальних значень. Наші предки віддавали перевагу натуральним матеріалам. Вони вишивали для своїх дітей сорочки з льону. Бажано купувати такі ж вироби для своїх діток. Однак вибір в останні роки розширився. У продажу можна зустріти вишиванки з бавовни, бязі, ситцю, шовку, а також з синтетичних матерій, але вони менш кращі.

Натуральні тканини не тільки приємні до тіла, але і не викликають алергії та подразнень.

Техніка вишивання

Найчастіше такий одяг вишивають хрестиком. Ця техніка вважається класичною, так як її використовували наші предки. Однак у продажу часто зустрічаються моделі, вишиті гладдю, бісером, оригінальними блискучими нитками. Деякі вишиванки прикрашають намистинами та іншими елементами декору, що надає їм вишуканості. Незважаючи на таке розмаїття моделей, всі вироби об’єднує одне – якість.